
Підш. аморт. FORD, MAZDA, VOLVO передн. вісь (вир-во Lemferder)
610 ₴
- В наявності
- Код: 6900553991
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підш. аморт. FORD, MAZDA, VOLVO передн. вісь (вир-во Lemferder)
Номер деталі 34077 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 105x105x105мм., орієнтовна вага - 0,25000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 34077 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mini, Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | V40, S40, V50, 3, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, C-Max, Transit Connect, C30, C70, Kuga, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.25000 кг |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 105 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 610 ₴
