
Опора аморт. FORD, MAZDA, VOLVO передн. вісь (вир-во Lemferder)
620 ₴
- В наявності
- Код: 6900553995
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора аморт. FORD, MAZDA, VOLVO передн. вісь (вир-во Lemferder)
Номер деталі 34002 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x150x62мм., орієнтовна вага - 0,54000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 34002 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mazda, Ford |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.54000 кг |
| Висота | 62 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴
