
Опора аморт. AUDI, SEAT, SKODA, VW задн. вісь (вир-во Lemferder)
880 ₴
- В наявності
- Код: 6900554002
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора аморт. AUDI, SEAT, SKODA, VW задн. вісь (вир-во Lemferder)
Номер деталі 30890 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x170x70мм., орієнтовна вага - 0,37500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30890 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Tiguan, Sharan, A1, Touran, Jetta, Octavia, A3, Scirocco, TT, Golf, Q3, Yeti, Passat, Alhambra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.37500 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴
