Опора аморт. BMW задн. вісь (вир-во Lemferder)
Номер деталі 31092 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x150x65мм., орієнтовна вага - 0,54500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 31092 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.54500 кг |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

