
Підш. аморт. CHEVROLET LACETTI передн. вісь (вир-во Lemferder)
430 ₴
- В наявності
- Код: 6900554124
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підш. аморт. CHEVROLET LACETTI передн. вісь (вир-во Lemferder)
Номер деталі 31373 01, призначена для CHEVROLET, Lacetti.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x80x60мм., орієнтовна вага - 0,09500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 31373 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Astra, Lacetti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.09500 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Сумісність | CHEVROLET, Lacetti, |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴
