
Опора аморт. передн. з підш. DAEWOO NEXIA (1995-97), OPEL KADETT E (1984-91) (вир-во Lemferder)
1 260 ₴
- В наявності
- Код: 6900554153
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора аморт. передн. з підш. DAEWOO NEXIA (1995-97), OPEL KADETT E (1984-91) (вир-во Lemferder)
Номер деталі 12195 04, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 145x145x65мм., орієнтовна вага - 0,70100кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 12195 04 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.70100 кг |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 145 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 260 ₴
