
Опора аморт. AUDI, LAND ROVER, SEAT передн. вісь (вир-во Lemferder)
1 010 ₴
- В наявності
- Код: 6900554167
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора аморт. AUDI, LAND ROVER, SEAT передн. вісь (вир-во Lemferder)
Номер деталі 25859 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x110x110мм., орієнтовна вага - 0,40000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 25859 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 010 ₴
