
Пильовик аморт. AUDI (ое 431 412 175 D) передн. (вир-во Lemferder)
480 ₴
- В наявності
- Код: 6900554200
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик аморт. AUDI (ое 431 412 175 D) передн. (вир-во Lemferder)
Номер деталі 22161 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 160x190x140мм., орієнтовна вага - 0,07700кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 22161 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, 100 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.07700 кг |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴
