
Втулка ресори MERCEDES T1 77-96 зад. міст (Вир-во LEMFORDER)
380 ₴
- В наявності
- Код: 6900554216
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка ресори MERCEDES T1 77-96 зад. міст (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 11374 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x80x50мм., орієнтовна вага - 0,19200кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 11374 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 38 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | T1/TN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.19200 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴
