Втулка ресори MERCEDES SPRINTER 95-06 зад. міст низ (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 18870 02, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x60мм., орієнтовна вага - 0,43000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 18870 02 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задня |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.43000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴

