Сайлентблок важеля AUDI, PORSCHE, VW передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 30891 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x85x60мм., орієнтовна вага - 0,50000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 30891 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Висота | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Гідравлічне |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Діаметр зовнішній | 60.5 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.50000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 010 ₴

