Сайлентблок важеля VW T4 (96-03) вісь, нижня. важіль, передн. (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 14556 01, призначена для VW, VW T4.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x80x50мм., орієнтовна вага - 0,12500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 14556 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Висота | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12500 кг |
| Марка | VW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴

