Пильовик амортизатора компл. NISSAN передн. (вир-во RBI)
Номер деталі N1432FZ, призначена для NISSAN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x200x80мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | N1432FZ |
| Виробник | RBI |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

