Сайлентблок важеля Nissan передн. нижн. (вир-во RBI)
Номер деталі N2426WS, призначена для NISSAN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x50x30мм., орієнтовна вага - 0,14400кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | N2426WS |
| Виробник | RBI |
| Висота | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.14400 кг |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

