
Сайлентблок важеля Nissan передн. нижн. (вир-во RBI)
390 ₴
- В наявності
- Код: 6900572625
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля Nissan передн. нижн. (вир-во RBI)
Номер деталі N24A33WS, призначена для NISSAN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x50x40мм., орієнтовна вага - 0,17500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | N24A33WS |
| Виробник | RBI |
| Висота | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.17500 кг |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴
