
Колодка гальм. диск. VW PASSAT передн. (вир-во TRW)
2 730 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6900576332
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. VW PASSAT передн. (вир-во TRW)
Номер деталі GDB1918, призначена для VW, VW, Passat, SEAT.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x200x120мм., орієнтовна вага - 0,75000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB1918 |
| Виробник | TRW |
| Стан | Новий |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Sharan, A3, Octavia, Passat, Golf, Alhambra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.75000 кг |
| Марка | VW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 730 ₴/комплект
