
Підшипник маточини OPEL MOVANO передн. міст (Вир-во COMPLEX)
1 060 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6900576534
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини OPEL MOVANO передн. міст (Вир-во COMPLEX)
Номер деталі CX787, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x160x60мм., орієнтовна вага - 1,23000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CX787 |
| Виробник | Complex |
| Стан | Новий |
| Ширина | 160 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Довжина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.23000 кг |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 060 ₴/комплект
