
Колодка гальм. диск. VW POLO передн. (вир-во Intelli)
450 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6900586550
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. VW POLO передн. (вир-во Intelli)
Номер деталі D399E, призначена для VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x140x80мм., орієнтовна вага - 1,10000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | D399E |
| Виробник | Intelli |
| Стан | Новий |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.10000 кг |
| Марка | VW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴/комплект
