
Сальник роздавальної коробки awd задній Kyron, Rexton (вир-во SsangYong)
370 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6900592203
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник роздавальної коробки awd задній Kyron, Rexton (вир-во SsangYong)
Номер деталі 3241509100, призначена для SSANGYONG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x70x15мм., орієнтовна вага - 0,04600кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3241509100 |
| Виробник | Ssang Yong |
| Стан | Новий |
| Ширина | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Висота | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04600 кг |
| Довжина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴/комплект
