
Хрестовина карданного валу (вир-во SsangYong)
2 070 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6900592207
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хрестовина карданного валу (вир-во SsangYong)
Номер деталі 4131101000, призначена для SSANGYONG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x80мм., орієнтовна вага - 0,40000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 4131101000 |
| Виробник | Ssang Yong |
| Довжина | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Rexton, Musso |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 070 ₴/комплект
