
Ремінь, ролики ГРМ (компл.) ГРМ AUDI, SEAT (Вир-во Ina)
4 550 ₴
- В наявності
- Код: 6900592417
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь, ролики ГРМ (компл.) ГРМ AUDI, SEAT (Вир-во Ina)
Номер деталі 530 0201 10, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x260x100мм., орієнтовна вага - 1,20000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 530 0201 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda, Ford, Seat |
| Сумісність з моделлю | Bora, Jetta, Octavia, Eos, Passat, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Fox, Lupo, Toledo, Touran, A3, A4, A6, Transporter, Golf, Roomster, Alhambra, Altea, Cordoba, Multivan, New Beetle, Ibiza |
| Тип | Ролик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.20000 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 550 ₴
