
Ролик натяжний CITROEN,FORD,MAZDA (Вир-во Ina)
1 290 ₴
- В наявності
- Код: 6900592419
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик натяжний CITROEN,FORD,MAZDA (Вир-во Ina)
Номер деталі 531 0850 10, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x110x60мм., орієнтовна вага - 0,32200кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 531 0850 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Висота | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Volvo, Peugeot, Fiat, Ford, Mazda |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, DS5, 3, 308, Jumpy, C-Max, Transit Connect, C3, C30, C4, C5, Partner, Transit Courier, Expert, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, Fiesta, 4008, 408, Focus, 206, 207, 208, C-Elysee, 508, S-Max, V40, S40, S60, V70, Mondeo, V50, S80, ASX, Scudo, Berlingo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.32200 кг |
| Довжина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 290 ₴
