
Ролик ведучий AUDI (Вир-во Ina)
710 ₴
- В наявності
- Код: 6900592420
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик ведучий AUDI (Вир-во Ina)
Номер деталі 532 0513 10, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x110x60мм., орієнтовна вага - 0,24600кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 532 0513 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Діаметр | 75 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Висота | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | A4, A6, A8, A5, Cayenne, Q5, Q7, Panamera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.24600 кг |
| Довжина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 710 ₴
