
ШРКШ к-т Maxima, Cefiro A32 VQ20-30DE (14/27 * 56 * 29 * 77 * 87.4) (вир-во H.D.K.)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 6900594251
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
ШРКШ к-т Maxima, Cefiro A32 VQ20-30DE (14/27 * 56 * 29 * 77 * 87.4) (вир-во H.D.K.)
Номер деталі NI-27A46, призначена для NISSAN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x215x125мм., орієнтовна вага - 3,16700кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | NI-27A46 |
| Виробник | HDK |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Довжина | 110 мм |
| Сумісність з моделлю | Maxima, Cefiro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.16700 кг |
| Висота | 125 мм |
| Ширина | 215 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
