Фільтр повітряний TOYOTA CAMRY (вир-во ASHIKA)
Номер деталі 20-02-2005, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x312x52мм., орієнтовна вага - 0,16400кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-02-2005 |
| Стан | Новий |
| Виробник | ASHIKA |
| Довжина | 293 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 43 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Venza, Camry |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.16400 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

