Диск гальмівний передній NISSAN (вир-во ASHIKA)
Номер деталі 60-01-163, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 160x160x60мм., орієнтовна вага - 9,00000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 60-01-163 |
| Стан | Новий |
| Виробник | ASHIKA |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 68 мм |
| Висота | 49.5 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина | 24 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9 кг |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

