Диск гальмівний передній NISSAN TEANA II (вир-во ASHIKA)
Номер деталі 60-01-164, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 320x330x60мм., орієнтовна вага - 9,00000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 60-01-164 |
| Стан | Новий |
| Виробник | ASHIKA |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 68 мм |
| Висота | 50 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина | 26 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9 кг |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

