
Накінечник тяги рульової поперечної OPEL, RENAULT (Старий номер 915568)(Вир-во FAG)
770 ₴
- В наявності
- Код: 6900608716
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник тяги рульової поперечної OPEL, RENAULT (Старий номер 915568)(Вир-во FAG)
Номер деталі 915568, призначена для Renault, OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x340x70мм., орієнтовна вага - 1,00000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 915568 |
| Виробник | Ruville |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Laguna, Duster, Trafic, Primastar, Vivaro, NV300 |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Ширина | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 770 ₴
