
Важіль підвіски SEAT, VW (Старий номер 935421)(Вир-во FAG)
2 040 ₴
- В наявності
- Код: 6900608718
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски SEAT, VW (Старий номер 935421)(Вир-во FAG)
Номер деталі 935421, призначена для VW, SEAT, Toledo, Caddy, Polo, CORDOBA, JETTA, INCA, VAG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 340x580x90мм., орієнтовна вага - 3,30000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 935421 |
| Виробник | Ruville |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Caddy, Golf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.30000 кг |
| Марка | VW |
| Ширина | 580 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 040 ₴
