
Накінечник тяги рульової поперечної SEAT,SKODA, VW (Старий номер 917809)(Вир-во FAG)
580 ₴
- В наявності
- Код: 6900608719
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник тяги рульової поперечної SEAT,SKODA, VW (Старий номер 917809)(Вир-во FAG)
Номер деталі 917809, призначена для VW, SKODA, SEAT, Fabia, Polo, CORDOBA, VAG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x120x70мм., орієнтовна вага - 0,41000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 917809 |
| Виробник | Ruville |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Fox, Polo, Toledo, Rapid, Fabia, Roomster, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.41000 кг |
| Марка | VW |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴
