
Важіль підвіски PEUGEOT (старий номер 935923)(Вир-воFAG)
2 750 ₴
- В наявності
- Код: 6900608725
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски PEUGEOT (старий номер 935923)(Вир-воFAG)
Номер деталі 935923, призначена для PEUGEOT.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 350x430x90мм., орієнтовна вага - 2,00000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 935923 |
| Виробник | Ruville |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 206 |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Ширина | 430 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 750 ₴
