
Накінечник тяги керма. FIAT DOBLO лев. (Старий номер 915841) (Вир-во FAG)
580 ₴
- В наявності
- Код: 6900608727
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник тяги керма. FIAT DOBLO лев. (Старий номер 915841) (Вир-во FAG)
Номер деталі 915841, призначена для FIAT.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x190x70мм., орієнтовна вага - 0,40000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 915841 |
| Виробник | Ruville |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴
