
Ролик натяжний MITSUBISHI COLT, LANCER, PAJERO (вир-во GMB)
750 ₴
- В наявності
- Код: 6900608742
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик натяжний MITSUBISHI COLT, LANCER, PAJERO (вир-во GMB)
Номер деталі GT50550, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x70x40мм., орієнтовна вага - 0,12000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GT50550 |
| Виробник | GMB |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 33.5 мм |
| Висота | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 57.5 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Proton |
| Сумісність з моделлю | Persona 400, V40, S40, Pajero Pinin, Lancer, Galant, Carisma, Space Star, Colt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12000 кг |
| Довжина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴
