
Диск гальмівний MITSUBISHI LANCER передн., вент. (вир-во Bosch)
1 620 ₴
- В наявності
- Код: 6900617146
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний MITSUBISHI LANCER передн., вент. (вир-во Bosch)
Номер деталі 0 986 479 783, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 290x290x60мм., орієнтовна вага - 6,00000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 783 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Висота | 45.4 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр маточини | 13 мм |
| Товщина | 26 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Сумісність з моделлю | Lancer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6 кг |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 290 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 620 ₴
