
Диск гальмівний DAEWOO LANOS R13/CHEVROLET AVEO/ASTRA/CORSA передн. вент. (вир-во Cifam)
930 ₴
- В наявності
- Код: 6900617620
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний DAEWOO LANOS R13/CHEVROLET AVEO/ASTRA/CORSA передн. вент. (вир-во Cifam)
Номер деталі 800-096, призначена для DAEWOO, Lanos.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 235x235x40мм., орієнтовна вага - 3,60000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 800-096 |
| Виробник | Cifam |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Висота | 40.9 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 60 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 19.9 мм |
| Сумісність з моделлю | Ascona, Astra, Tigra, Lanos, Corsa, Kadett, Vectra, Nexia, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.60000 кг |
| Довжина | 235 мм |
| Ширина | 235 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 930 ₴
