
Фільтр масляний Mercedes Sprinter (вир-во Bosch)
360 ₴
- В наявності
- Код: 6900617679
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр масляний Mercedes Sprinter (вир-во Bosch)
Номер деталі 1 457 437 001, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x150x70мм., орієнтовна вага - 0,15000кг.
Примечание: старый номер 1 457 429 116.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 457 437 001 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Jeep |
| Сумісність з моделлю | CLC-Class, Viano, V-Class, G-Class, Vito, C-Class, Sprinter, Grand Cherokee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴
