
Диск колісний 22,5х9,00 10х335 ET 175 DIA281
5 110 ₴
- В наявності
- Код: 6900620048
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск колісний 22,5х9,00 10х335 ET 175 DIA281 <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 900250-01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 600x600x300мм., орієнтовна вага - 40,01000кг.
Примечание: Под дисковые тормоза.Подходит на КАМАЗ 6520 где 320-я резина.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Вага | 40.01 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 300 мм |
| Група програм | Диски средние |
| Довжина | 600 мм |
| Код запчастини | 900250-01 |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 110 ₴
