
Колісний диск 22,5х11,75 10х335 ET 120 DIA281 (причіп) диск. торм .
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 6900620050
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колісний диск 22,5х11,75 10х335 ET 120 DIA281 (причіп) диск. торм .<ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 117665-01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x200x29мм., орієнтовна вага - 42,00000кг.
Примечание: Под дисковые тормоза.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Вага | 42 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 29 мм |
| Група програм | Диски средние |
| Довжина | 200 мм |
| Код запчастини | 117665-01 |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
