
Диск колісний 22,5х11,75 10х335 ET 0 DIA281причіп барабан. гальмо
5 240 ₴
- В наявності
- Код: 6900620051
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск колісний 22,5х11,75 10х335 ET 0 DIA281причіп барабан. гальмо <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 117667-01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 470x470x220мм., орієнтовна вага - 42,20000кг.
Примечание: Под барабанные тормоза.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Вага | 42.2 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 220 мм |
| Група програм | Диски средние |
| Довжина | 470 мм |
| Код запчастини | 117667-01 |
| Ширина | 470 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 240 ₴
