
Водяний насос (Вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ0048)
1 620 ₴
- В наявності
- Код: 6900621103
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Водяний насос (Вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ0048)
Номер деталі 352316170048, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x180x140мм., орієнтовна вага - 1,22000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 352316170048 |
| Виробник | Magneti Marelli |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.22000 кг |
| Висота | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 620 ₴
