
Водяний насос (Вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ0146)
2 040 ₴
- В наявності
- Код: 6900621139
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Водяний насос (Вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ0146)
Номер деталі 352316170146, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x260x150мм., орієнтовна вага - 1,45600кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 352316170146 |
| Виробник | Magneti Marelli |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Довжина | 150 мм |
| Сумісність з моделлю | Escort, Orion, Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.45600 кг |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 040 ₴
