
Водяний насос (Вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ0317)
1 170 ₴
- В наявності
- Код: 6900621194
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Водяний насос (Вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ0317)
Номер деталі 352316170317, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x130x120мм., орієнтовна вага - 0,66000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 352316170317 |
| Виробник | Magneti Marelli |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Opel, Lancia, Suzuki, Fiat, Cadillac, Saab |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Сумісність з моделлю | Signum, Doblo, 156, Brava, Bravo, Palio, Stilo, SX4, 159, Punto, 9-3, 9-5, Zafira, 145, 146, Thesis, Grande Punto, Astra, Croma, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.66000 кг |
| Висота | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 170 ₴
