
Водяний насос (Вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ0321)
1 520 ₴
- В наявності
- Код: 6900621198
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Водяний насос (Вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ0321)
Номер деталі 352316170321, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x180x120мм., орієнтовна вага - 1,20000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 352316170321 |
| Виробник | Magneti Marelli |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Alfa Romeo, Peugeot, Opel, Lancia, Suzuki, Fiat, Ford |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Ypsilon, 500l, Swift, Punto, Linea, Wagon R, 500 C, Tigra, Grande Punto, Megane, 500, Combo, Meriva, MiTo, Astra, Corsa, Fiorino, Nemo, Ignis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.20000 кг |
| Висота | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 520 ₴
