
Водяний насос (Вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ0580)
1 110 ₴
- В наявності
- Код: 6900621296
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Водяний насос (Вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ0580)
Номер деталі 352316170580, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x140x120мм., орієнтовна вага - 0,88000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 352316170580 |
| Виробник | Magneti Marelli |
| Стан | Новий |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Сумісність з моделлю | 110, 111, 112 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.88000 кг |
| Висота | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 110 ₴
