
Водяний насос (Вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ0589)
1 150 ₴
- В наявності
- Код: 6900621302
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Водяний насос (Вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ0589)
Номер деталі 352316170589, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x180x140мм., орієнтовна вага - 0,93200кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 352316170589 |
| Виробник | Magneti Marelli |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Space Star, Colt, Lancer |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.93200 кг |
| Висота | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴
