
Водяний насос (Вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ0610)
1 860 ₴
- В наявності
- Код: 6900621315
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Водяний насос (Вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ0610)
Номер деталі 352316170610, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x260x130мм., орієнтовна вага - 2,00000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 352316170610 |
| Виробник | Magneti Marelli |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Довжина | 150 мм |
| Сумісність з моделлю | Galloper, L 300, L200, L400, H 1, Porter, Pregio, H100, Pajero, Pajero Sport, K2500, Terracan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 860 ₴
