
Водяний насос (Вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ0642)
1 880 ₴
- В наявності
- Код: 6900621331
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Водяний насос (Вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ0642)
Номер деталі 352316170642, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x190x120мм., орієнтовна вага - 1,11000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 352316170642 |
| Виробник | Magneti Marelli |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Carisma, Outlander, Galant, Lancer |
| Ширина | 190 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.11000 кг |
| Висота | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 880 ₴
