
Водяний насос (Вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ0669)
1 800 ₴
- В наявності
- Код: 6900621351
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Водяний насос (Вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ0669)
Номер деталі 352316170669, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x180x120мм., орієнтовна вага - 1,42400кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 352316170669 |
| Виробник | Magneti Marelli |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong, Mercedes-Benz |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Сумісність з моделлю | S-Class, Kyron, T1, MB, V-Class, Musso, G-Class, Rexton, Vito, C-Class, Actyon, 124, Korando, Sprinter, Vario |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.42400 кг |
| Висота | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴
