
Водяний насос (Вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ0673)
1 980 ₴
- В наявності
- Код: 6900621354
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Водяний насос (Вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ0673)
Номер деталі 352316170673, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 125x140x180мм., орієнтовна вага - 1,46000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 352316170673 |
| Виробник | Magneti Marelli |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.46000 кг |
| Висота | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 980 ₴
