
Водяний насос (Вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ0691)
2 080 ₴
- В наявності
- Код: 6900621368
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Водяний насос (Вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ0691)
Номер деталі 352316170691, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x260x170мм., орієнтовна вага - 1,51000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 352316170691 |
| Виробник | Magneti Marelli |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Довжина | 200 мм |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.51000 кг |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 080 ₴
